Automattic видаляє функції WordPress.com з офіційних мобільних програм WordPress – WP Tavern

Automattic видаляє функції WordPress.com з офіційних мобільних програм WordPress – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Сьогодні команда WordPress для мобільних пристроїв оголосила, що вилучає всі функції Jetpack і WordPress.com з офіційних мобільних програм WordPress. Їх буде переміщено в додаток Jetpack через поступовий процес, який, як очікується, завершиться до кінця цього року.

«Протягом багатьох років додаток WordPress розвивався, щоб задовольнити різноманітні потреби адміністрування сайтів і випадки використання», — сказав інженер мобільних пристроїв Automattic Пол фон Шроткі. «Такі функції, як Stats, Reader і Notifications, були представлені з надією задовольнити деякі з цих потреб. Однак для роботи цих функцій потрібен плагін Jetpack або обліковий запис WordPress.com, і це може зробити програму надзвичайною для людей, які хочуть простішу роботу.

«Заради ясності та наближення до основного досвіду команда мобільних пристроїв працюватиме над тим, щоб переорієнтувати програму на основні функції, які ви знайдете під час останнього завантаження WordPress».

Наступні функції буде видалено та переміщено до програми Jetpack:

  • статистика
  • Журнал активності
  • Резервне копіювання
  • Обмін (Jetpack Social)
  • читач
  • Сповіщення
  • Реактивні блоки (редактор Gutenberg)
  • @-згадки та кроспостинг (редактор Gutenberg)
  • Більше функцій у міру того, як команда працює над цим

Продукти Automattic в офіційних програмах WordPress були джерелом суперечок протягом майже десяти років. Два роки тому, коли Automattic поспілкувалася з Apple через відсутність покупок у програмі WordPress для iOS, спільнота знову закликала компанію відокремити свої комерційні інтереси від офіційних програм. Оскільки Automattic значно субсидував розробку додатків, він зміг додати спеціальні функції WordPress.com і Jetpack без конкурсу, але вони створюють конфлікт інтересів і є непотрібними для багатьох власників веб-сайтів, розміщених самостійно.

У 2014 році генеральний директор Automattic Метт Малленвег сказав, що метою мобільних додатків є залучити більше користувачів мобільних додатків, що включало розробку речей, які Automattic вважали найбільш переконливими для мобільних пристроїв – сповіщень, статистики та програми для читання. Зараз компанія змінила свою позицію щодо цього, посилаючись на «менше плутанини користувачів» як на головний мотиватор майбутніх змін.

«Намагаючись задовольнити таке різноманітне коло користувачів і потреб, у програмі є потоки, які надають користувачам багато варіантів», — сказав фон Шроткі. «Прикладом цього є поточний потік входу. Відгуки користувачів (через огляди програми) і канали підтримки вказують на плутанину щодо того, яке ім’я користувача та пароль слід використовувати під час автентифікації».

Історично склалося так, що мобільні додатки не мали майже нульового внеску від людей за межами Automattic. Покращення досвіду співавторів є однією з цілей відокремлення комерційних інтересів Automattic від офіційних додатків.

«Хоча все є відкритим вихідним кодом, нові учасники повинні розуміти розмиту межу між функціями, що належать спільноті, і сторонніми службами, якщо вони хочуть робити свій внесок у те чи інше», — сказав фон Шротткі. «Крім того, може бути важко зрозуміти, які функції та функції доступні на основі автентифікації користувача».

Плутанина користувачів і складнощі учасників були очевидними протягом багатьох років. Забезпечення більш прямолінійного досвіду для користувачів саме зараз стало пріоритетом для дій. Схоже, це тому, що Automattic планує додати більше платних функцій. На даний момент більш принциповим кроком є ​​розширення комерційних функцій у програмі Jetpack замість того, щоб бомбардувати користувачів, які розміщені на власному хості, підказками щодо оновлення.

«Команда мобільних пристроїв протягом багатьох років намагається забезпечити надійний, сучасний досвід роботи з мобільними пристроями з метою допомогти всім користувачам почати свою пригоду WordPress», — сказав фон Шротткі. «Ми вчилися на різноманітності та зростаючих потребах бази користувачів програми. На додаток до плутанини, викликаної поточною домовленістю, команда виявила, що очікування користувачів збентежені відсутністю платних функцій, таких як покупка домену. Щоб краще задовольнити потреби як користувачів, які розміщені на власному хості, так і користувачів Jetpack/WordPress.com у майбутньому, команда тепер переконана, що додавання цих спеціальних функцій в окрему програму — це шлях вперед».

Automattic планує продовжувати підтримку офіційних мобільних додатків, просуваючи розробку редактора блоків, і буде вказано як видавця в списках магазину для додатків. Після того, як функції Jetpack буде видалено, користувачі все одно зможуть робити все, що входить до основної функції публікації, а також керувати налаштуваннями.

«Завдяки цій зміні ми плануємо, що програма WordPress стане більш цілеспрямованим супутником проекту з відкритим кодом WordPress.org, залишивши програму Jetpack доповненням до роботи з WordPress.com», — сказав фон Шроткі. «Це простіше для користувачів проекту з відкритим кодом WordPress і спрощує відносини між додатком WordPress і власниками платформ, такими як Apple і Google».

Фон Шротткі сказав, що Automattic наразі не розглядає можливість перейменування програми Jetpack. Користувачі WordPress.com матимуть доступ до програми Reader та інших функцій платформи .com. Перехід відбуватиметься поетапно, і мобільна команда незабаром почне вводити повідомлення в додаток, щоб повідомити користувачів про те, які функції буде переміщено.

«Команда все ще опрацьовує деталі плану, як описано в дописі, але це супроводжуватиметься іншими відповідними повідомленнями, щоб зробити цю зміну максимально легкою для користувачів», — сказав фон Шротткі.

Джерело: https://wptavern.com/automattic-is-removing-wordpress-com-features-from-the-official-wordpress-mobile-apps

Related posts