Аудіокаталог Openverse містить 800 000 файлів, аудіопідтримка вийшла з бета-версії – WP Tavern

Аудіокаталог Openverse містить 800 000 файлів, аудіопідтримка вийшла з бета-версії – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Openverse, раніше відомий як Creative Commons Search, перш ніж приєднатися до проекту WordPress, має пройшла важливу віху з підтримкою аудіофайлів. Зараз у каталозі проіндексовано понад 800 000 аудіофайлів, а його команда розробників вивела підтримку аудіо з бета-версії.

Відвідувачі Openverse тепер можуть впевнено шукати та досліджувати аудіофайли для використання у своїх відео, подкастах або інших творчих проектах, усі вони доступні для безкоштовного використання за ліцензіями Creative Commons. Це неймовірний ресурс, який щодня розширюється та вдосконалюється. Користувачі можуть здійснювати пошук на будь-якому пристрої, але я виявив, що пошук аудіофайлів Openverse напрочуд простий у навігації на мобільних пристроях.

Результати пошуку можна фільтрувати за дозволеним використанням, ліцензією, категорією аудіо, розширенням, тривалістю та джерелом. Попередній перегляд працює добре, і кожен файл має інформацію про приписування, яку можна легко скопіювати. Натиснувши «Отримати це аудіо», відвідувач перейде до файлу на веб-сайті зовнішньої колекції, де його можна завантажити.

Глибша інтеграція з ядром WordPress є планом для файлів Openverse. Також було б цікаво побачити, як основний аудіоблок WordPress інтегрує доступ до Openverse, на додаток до отримання файлів з URL-адреси або медіа-бібліотеки, так само, як блок Image дозволяє користувачам переглядати Openverse.

Учасники Gutenberg наразі досліджують, як вони можуть додати базову інтеграцію Openverse до засобу вставки. Матіас Вентура, провідний архітектор Gutenberg, запропонував додати вкладку «Медіа» до наявних вкладок «Блоки», «Шаблони» та «Повторно використовувані блоки», які дозволяють перетягувати вміст на полотно. Це забезпечить більш зручний доступ до медіа-бібліотеки під час створення сторінок.

«Панель інструмента вставки повинна підтримувати можливість перетягувати медіафайли з інструмента вставки на полотно, включно з перетягуванням у заповнювачі блоків для швидкого оновлення шаблонів тощо за допомогою вашого власного вмісту», — сказав Вентура. «Вкладка «Медіа» дозволить користувачам вибирати між категоризованими ресурсами з медіа-бібліотеки та Openverse».

Інженер Gutenberg Нік Цекурас створив PR із прототипом, по суті, доказом концепції, щоб дослідити, як це можна реалізувати.

Розробка все ще знаходиться на дослідницькій стадії та на ранніх стадіях, але це виглядає як багатообіцяюча нова інтеграція, яка полегшить користувачам WordPress доступ до каталогу Openverse із 600 мільйонів безкоштовних творчих робіт.

Джерело: https://wptavern.com/openverse-audio-catalog-passes-800000-files-audio-support-now-out-of-beta

Related posts