Андерс Норен переробляє тему Девіса як блоки Девіса з підтримкою повного редагування – WP Tavern

Андерс Норен переробляє тему Девіса як блоки Девіса з підтримкою повного редагування – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Автор теми WordPress Андерс Норен переробив свою популярну тему Davis для підтримки повного редагування сайту. Нова тема, Davis Blocks, має такий же чистий дизайн, як і її попередниця, і її можна використовувати як початкову тему або легку тему блогу.

Андерс Норен переробляє тему Девіса як блоки Девіса з підтримкою повного редагування – WP Tavern

Норен сказав, що він створив Davis Blocks, щоб бути якомога меншими, зберігаючи той самий вигляд, що й оригінальна тема. Оновлена ​​тема не має JavaScript і важить лише 248 КБ, більшість з яких — це файли шрифтів PT Serif і знімок екрана теми. Вона різко контрастує з першою блоковою темою Norén, Tove, яка була завантажена 52K CSS.

«Обіцянка блокових тем полягає в тому, що врешті-решт теми взагалі не потребуватимуть містити будь-який спеціальний CSS», — сказав Норен. «Базова тема без будь-яких користувацьких стилів блоків повинна працювати лише за допомогою theme.json. Core ще не існує – є кілька проблем із блокуванням, як-от стилі вирівнювання, – але воно стає досить близьким».

Вступна публікація Норена для теми охоплює багато поточних проблем, з якими стикаються автори блокових тем, як-от структурні проблеми, як-от вирівнювання зовнішнього поля на менших дисплеях, необхідність перезапису деяких основних стилів, неможливість стилізації кнопок у файлі та пошуку. блоки з налаштуваннями theme.json тощо. Він прагне видалити більше CSS, включених у Davis Blocks, коли ці проблеми будуть вирішені.

Хоча Norén визначає Davis Blocks як класичну тему блогу з акцентом на типографіці та довгих статтях, її можна перетворити на будь-яку тему завдяки підтримці функцій редагування повного сайту. Користувачі можуть легко налаштувати заголовок та інші шаблони, щоб додавати або видаляти блоки та змінювати колірну схему відповідно до власних потреб.

Андерс Норен переробляє тему Девіса як блоки Девіса з підтримкою повного редагування – WP Tavern

Davis Blocks містить шість файлів шаблонів (404, архів, індекс, сторінка, пошук і один) і три частини шаблону (верхній колонтитул, нижній колонтитул і цикл). Хоча було багато шуму навколо того, як візерунки стали незамінними, Норен вирішила відмовитися від будь-якого включення в цю тему.

«У зв’язку з прогресом, досягнутим у каталозі шаблонів WordPress.org, об’єднання шаблонів блоків у папку теми здавалося кроком у неправильному напрямку», — сказав він. Зараз у каталозі доступно понад 800 шаблонів, тому буде цікаво дізнатися, чи інші автори блокових тем підуть у подібному напрямку чи наполягатимуть на включенні власних шаблонів.

Davis Blocks доступний безкоштовно з каталогу тем WordPress, а також може бути встановлений через меню адміністратора «Додати нові теми». Додавання Davis Blocks збільшує кількість блокових тем у каталозі до 91.

Джерело: https://wptavern.com/anders-noren-remakes-davis-theme-as-davis-blocks-with-full-site-editing-support

Related posts