Akismet 5.0 додає нову функцію виявлення спаму, яка аналізує, як публікуються коментарі – WP Tavern

Akismet 5.0 додає нову функцію виявлення спаму, яка аналізує, як публікуються коментарі – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Протягом багатьох років переважна більшість випусків Akismet були зосереджені на виправленні помилок і покращенні сумісності з різними плагінами. Версія 5.0 була випущена сьогодні, після 4.2.5 раніше цього місяця, з новою функцією, яка має покращити здатність Askismet виявляти спам-коментарі.

Інженер Akismet Крістофер Фінке пояснив, як плагін тепер аналізуватиме, як опубліковано коментар, на додаток до аналізу опублікованого:

Типовому коментатору в Інтернеті потрібно приблизно 40 секунд, щоб прочитати допис у блозі, і ще 40 секунд, щоб написати та подати коментар. Їхня швидкість друку значно змінюється під час створення коментаря, і вони регулярно використовують мишу, щоб клацати по сторінці. Автоматизований спам-бот (навіть той, який запрограмований діяти як людина) не діє так, як людина: його швидкість набору тексту та швидкість клацання мишею надлюдськи узгоджуються. Він не витрачає час на «читання» дописів блогу. Його миша використовується рідко.

Ця нова функція може виявляти спам, опублікований машинним способом, навіть якщо спам-бот намагається опублікувати коментар із вмістом, ідентичним тому, який уже був схвалений.

«Плагін Akismet почне спостерігати за цією поведінкою, щоб її можна було використовувати як частину процесу перевірки спаму», — сказав Фінке. «Жодна з цих даних не дозволяє ідентифікувати особу і не використовуватиметься для будь-яких інших цілей, окрім ідентифікації спаму».

Akismet працює в комплекті з WordPress і працює на понад 5 мільйонах сайтів. Понад 62% користувачів працюють на версії 4.2.x, а ~38% — на версії 4.1 або старішій. Користувачі WordPress, які мають багато спаму, що проривається через захист Akismet, захочуть оновити, щоб скористатися перевагами нових функцій виявлення спаму у версії 5.0.

Джерело: https://wptavern.com/akismet-5-0-adds-new-spam-detection-feature-that-analyzes-how-comments-are-posted

Related posts