ACF 6.0 представляє оновлений інтерфейс адміністратора та версію 2 блоків ACF – WP Tavern

ACF 6.0 представляє оновлений інтерфейс адміністратора та версію 2 блоків ACF – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

Advanced Custom Fields (ACF) оголосила про доступність версії 6.0, оновлення, яке стосується як безкоштовної, так і професійної версій плагіна. У цьому випуску представлено оновлений інтерфейс адміністратора, який, за словами менеджера з продуктів ACF Ієна Поулсона, запитували користувачі з 2021 року.

ACF 6.0 представляє оновлений інтерфейс адміністратора та версію 2 блоків ACF – WP Tavern

«Ми не хотіли, щоб це була величезна зміна, яка б порушила робочий процес користувача, а замість цього була легка зміна шкіри, яка зосереджена на покращенні взаємодії з користувачем у редакторі Field Group», — сказав Поулсон.

«Команда виконала чудову роботу з новим дизайном, покращивши всі екрани адміністрування плагіна ACF від редактора груп полів до сторінки інструментів».

Рескінінг забезпечує наступні покращення:

  • Зменшує вертикальну висоту параметрів поля
  • Покращено додавання нових полів до групи полів
  • Додано липку кнопку «Зберегти зміни» на панель заголовка, яка завжди відображається без необхідності прокручувати сторінку вгору
  • Додано більше ширини до поля «Поля», щоб зменшити стискання вкладених підполів
  • Клавіатурна навігація для полів
  • Покращено стан фокусу в редакторі груп полів, перемикачах, перемикачах і групах прапорців
  • Нове налаштування для повторюваної пагінації

Версія 6.0 також включає ACF Blocks Version 2, функцію, включену в ACF PRO. Це дозволяє розробникам використовувати структуру на основі PHP для розробки спеціальних типів блоків.

«ACF 6.0 містить нову систему керування версіями блоків, що дозволяє вам підключатися до нових версій, які змінять такі речі, як розмітка та структура блоків ACF як у бекенді, так і в інтерфейсі, і можуть знадобитися оновлення вашої теми для підтримки», — сказав Поулсон. .

«Це наступне покоління ACF Blocks наближає нас до нативного досвіду блокування, водночас надаючи вам мову шаблонів на основі PHP, яку ви знаєте як розробник WordPress».

Користувачі ACF були заохочені тим, що плагін все ще розвивається після того, як він двічі переходив з власника за останні два роки. Delicious Brains придбала ACF у її творця Елліота Кондона в червні 2021 року. До листопада того ж року Delicious Brains запрошувала власників довічної ліцензії плагіна надати внески електронною поштою, закликаючи їх придбати річну підписку. Через сім місяців Delicious Brains продала ACF і чотири інші продукти компанії WP Engine, викликаючи обурення клієнтів, які були стурбовані відсутністю інновацій у плагіні та його стабільністю в руках великої хостингової компанії.

Поулсон, який продовжив роботу з WP Engine для підтримки продуктів Delicious Brains після їх придбання, сказав, що наступним кроком у плані є додавання можливості реєстрації користувальницьких типів публікацій і таксономій в інтерфейсі користувача та вдосконалення способів вибору типів полів.

Джерело: https://wptavern.com/acf-6-0-introduces-refreshed-admin-ui-and-acf-blocks-version-2

Related posts