8 порад щодо створення веб-сайту для подорожей і туризму

8 порад щодо створення веб-сайту для подорожей і туризму

Ця стаття може вас зацікавити, якщо у вас є туристичне агентство або якщо ви збираєтеся створювати туристичні веб-сайти для своїх клієнтів. За останні кілька років я працював у кількох компаніях альтернативного туризму в Європі та навчився кількох прийомів, які допоможуть вам.

Зміст

Зрозумійте характеристики туристичного сектора

Сфера туризму сьогодні має багато можливостей. Незважаючи на великі портали та агрегатори турів, є багато місця для малого бізнесу та професіоналів, які хочуть пробитися в цьому секторі.

Мандрівники хочуть більше і більше персоналізованих і різноманітних вражень. Масовий туризм поступається місцем іншому способу насолоди відпочинком.

Туристичні компанії, що спеціалізуються на поїздках на природу, спортивних, культурних маршрутах, відпочинку та багатьох інших видах діяльності, можуть скористатися цією тенденцією.

Робити так, мати веб-сайт, здатний зацікавити користувачів необхідний для успіху.

Сплануйте туристичний сайт

З моєї точки зору, створення контенту та пошукова оптимізація є чудовою можливістю залучити відвідувачів і клієнтів. Якщо ви спеціалізуєтесь на певному напрямі чи виді туризму, вам буде набагато легше пробитися в пошукових системах.

Багато туристів не знають про все, що можна зробити в пункті призначення, тому ви повинні бути тим, хто їх направлятиме та надихатиме. Щоб досягти цього, сплануйте свій веб-сайт так, щоб запрошувати користувачів переглядати та знаходити різні ідеї для своєї подорожі.

Гарною стратегією є створення веб-архітектури, яка містить різні напрямки, види діяльності, розміщення та тури, які ви пропонуєте.

Якщо ви правильно попрацюєте над контентом, ваш веб-сайт матиме високі позиції в пошукових системах і зацікавить мандрівників.

Блог допоможе спрямувати трафік до різних категорій вашої веб-архітектури та допоможе продемонструвати, що ви є експертом у своїй галузі знань.

Працюйте над інформацією для кожного туру

Як клієнти, ми завжди хочемо мати максимальну впевненість щодо продукту, який купуємо.

Це також стосується подорожей, тому ми повинні докласти всіх зусиль, щоб зібрати всю необхідну інформацію.

Користувач очікує швидко знайти інформацію, наприклад:

  • що взяти з собою в подорож;
  • тривалість діяльності;
  • час року, коли це можна робити;
  • відстань, якщо це маршрут;
  • можливість відвідування з дітьми або домашніми тваринами.

Організуйте цю інформацію таким чином, щоб її було легко використовувати. А список деталей з іконками або a розділ для поширених запитань є доцільним.

Важливо працювати над копією кожної поїздки.

Професійна порада

Спроба описати емоції та досвід, які будуть знайдені, є ключовою для користувачів, щоб зв’язатися з нами.

Бронювання турів через ваш веб-сайт

Це складний момент, тому що не завжди можна автоматизувати процес бронювання.

Іноді доводиться вручну перевіряти наявність житла, заходів і гідів.

У цьому випадку достатньо контактної форми, якщо вона містить дату відправлення, кількість людей і контактні дані.

Створіть веб-сайт за допомогою WordPress

Створити окремі сторінки туру та розміщення за допомогою JetEngine і Elementor (або редактора Gutenberg) легко, навіть якщо ви не є експертом у WordPress.

Мета полягає в тому, щоб створити власні поля, щоб ви могли швидко та легко додавати та змінювати тури.

Наприклад, ви можете створити спеціальне поле для кожного основного огляду даних.

Приклад спеціальних полів

За допомогою сіток списків JetEngine ви можете створити макет кожної картки туру та відобразити їх у привабливих сітках. Фотографії та короткого опису може бути достатньо, щоб привернути увагу користувача.

JetEngine дозволяє створювати власну таксономію, тому використовуйте свою уяву, щоб створити стільки списків турів, скільки варіантів ви пропонуєте своїм клієнтам:

  • одноденні заходи;
  • сімейні тури;
  • літні тури;
  • екскурсії.

У вас багато турів чи місць проживання? Ви можете дозволити своїм користувачам фільтрувати тури за допомогою плагіна JetSmartFilters.

Хочете, щоб мандрівник бронював тури на вашому сайті? Ви можете використовувати JetBookings та інтегрувати його з платіжними шлюзами WooCommerce.

Подбайте про “Дивитися і відчувати» Вашого веб-сайту

Якщо ви відвідаєте такі великі туристичні веб-сайти, як Booking.com, AirBnB тощо, ви побачите, що вони дотримуються схожих шаблонів дизайну. Простота та порядок необхідні, щоб уникнути перевантаження інформації.

Спробуйте слідувати цим шаблонам, але додати індивідуальний штрих, який відповідає іміджу вашого бренду.

Керуйте користувачем вашого сайту

Подумайте, як мандрівники планують свої подорожі. Можливо, вони починають із пошуку житла, а потім ви можете запропонувати заходи. Або, можливо, процес відбувається навпаки, і вони зацікавлені у виконанні діяльності, тоді як пристосування є менш важливим.

В будь-якому випадку, підготуйте свій веб-сайт, щоб скерувати мандрівника через процес, не ускладнюючи його. Добре підбирайте текст своїх закликів до дії, щоб вони завжди знали, що робити далі.

Вміст все ще є королем

Хороша фотографія, відео та копірайтинг будуть необхідними для вашого веб-сайту та просування ваших послуг у соціальних мережах і на відеоплатформах.

Весь час і бюджет, який ви інвестуєте в ці сфери, окупляться майбутніми продажами вашого бізнесу.

Підвести підсумок

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам зробити ваш туристичний сайт професійним. Ці поради, які я отримав під час створення туристичних веб-сайтів протягом останніх кількох років, можуть покращити конверсію вашого веб-сайту.

Якщо вас цікавить послуга “сайт візітка”, заказати можна тут, в веб-студії filandor. Студія працює багато років та надає комплексні послуги.

Джерело: https://crocoblock.com/blog/creating-travel-website-tips/

Related posts