10up публікує веб-сайт із передовими методами Gutenberg – WP Tavern

10up публікує веб-сайт із передовими методами Gutenberg – WP Tavern

ви можете скористатись послугами веб-студії філандор, Замовити Сайт тут. Студія не перший рік надає послуги.

10up опублікував веб-сайт Gutenberg Best Practices як загальнодоступний ресурс із навчальними посібниками, документацією та прикладами коду. Підтримка поточної документації не була сильною стороною офіційного проекту Gutenberg, оскільки темпи проекту ускладнюють його дописувачам і доповнювачам.

«Гутенберг представив абсолютно нову редакційну парадигму для створення контенту та створення сторінок у WordPress», — сказав заступник директора з редакційної техніки 10up Фабіан Кегі. «Оскільки редактор блоків все ще є досить новим, він швидко розвивається, а зміни вносяться регулярно; Таким чином, можливостей для навчання мало, і ми відчуваємо відсутність передової документації, яка відповідає стандартам 10up для майстерності».

Рекомендації Гутенберга від 10up були написані, щоб доповнити основну документацію WordPress тим, що, за словами Кегі, є «підходом, орієнтованим на клієнтські послуги, адаптованим до редакційного досвіду на корпоративному рівні».

Для розробників, які зовсім не знайомі з редактором блоків, розділ «Довідка» містить велику кількість інформації про анатомію блоку, основи створення тем для блоків за допомогою theme.json, розширення блоків, варіанти блоків тощо, а також допоміжні відео і гіфки. Документація також дає трохи більше контексту для практичного використання. Наприклад, розділ про блочні перетворення містить інформацію про те, коли та як визначати блочні перетворення.

Навчальний розділ 10up’s Gutenberg Best Practices містить міні-курс про файлову структуру блоку та всіх його компонентів, а також про те, як створити спеціальний блок за допомогою початкового блоку 10up. Це особливо корисно для розробників, яким потрібні додаткові вказівки щодо розробки своїх перших блоків.

Розділ «Посібники» містить більш складні теми, як-от розширення основних блоків і включення інтерфейсу JS із блоком. Документація доступна на GitHub, щоб кожен міг внести зміни. Сайт також містить посилання на дошку обговорень на GitHub, де розробники можуть приєднатися до обговорень і обговорити найкращі практики у співпраці зі співробітниками 10up. 10up опублікував веб-сайт Gutenberg Best Practices із позначенням бета-версії та має намір оновлювати та розширювати його в міру розвитку WordPress.

Джерело: https://wptavern.com/10up-publishes-gutenberg-best-practices-website

Related posts